KONST / Litografier / Färglitografi 7449229
nr 744 9229
Färglitografi
Efter Matisse, Signerad i tryck, komposition, motivets mått: 75x102
Utrop:
1.500 kr
Såld:
700 kr
måndag 27 februari 2012
kl 18:54:00
23/2 00:15:59